Úgy tűnik az email címed már rajta van a listán! Az anyagot IDE KATTINTVA éred el!
30% kedvezmény és sikerélmény a konyhában!
NEM TUDOD, MIT FŐZZ?
Egy könyv, Széll Tamás, Sárközi Ákos, Mautner Zsófi és Wolf András ajánlásával, ami receptek helyett megtanít másképp gondolkodni a főzésről és saját ételeket alkotni!
Allergia, diéta esetén is alkalmazható a tudás kapsz!
Segítségével tudatossá válsz a konyhában és a változatos főzés is gond nélkül, hatékonyan menni fog!

Nincs időd, hogy elolvasd a könyvem és gyakorlatba ültesd a tanultakat?
Szívesen beszereznéd, de szűkösek most az anyagi kereteid?
Kerülöd a felesleges költéseket?
Megértem! Épp ezért kitaláltam valamit! Van egy ajánlatom, ami segít abban, hogy ne csak megvedd, hanem hasznosítsd is a tudást, ráadásul most igen baráti áron, nagy kedvezménnyel!
30% kedvezmény és egy megvalósító mini tanfolyam
Adok neked 30% kedvezményt a könyvemre
Az e-bookra és a nyomtatott könyvre is vonatkozik az ajánlat
Adok neked egy több részes megvalósítást segítő email tanfolyamot
Ez alapján könnyen be tudod iktatni a feladatokat az esti rutinodba és közösen feldolgozzuk a könyv tartalmát, amit már szinte azonnal, az első naptól tudsz hasznosítani a konyhában. Napi 10-15 perc és új sikerélményekkel leszel gazdagabb! Vásárlást követően az 5. napon érkezik az első email, addigra ugyanis biztosan megkapod a papír könyvet is.

Az ajánlatom 48 óráig él, utána átirányít a könyv eredeti oldalára.
Miért éri meg ez nekem? - Igen, ez nekem szinte önköltségi, tehát nem keresek vele. Olyan,mintha ajándékba adnám. Hiszek azonban abban, hogy ha tanulsz tőlem most, és elégedett vagy az anyagommal, akkor vagy ajánlasz másoknak, vagy később más tanfolyamomon is tanulsz, ha rendeződtek a körülmények.
Miért limitált az idő? - Azoknak szeretnék segíteni, akik valóban igénylik ezt a tudást és tesznek a változásért! A sikerélmény és a tudás az övék lesz, én pedig tudni fogom, hogy a könyvem jó helyre került! Kis példányszámban nyomtattam, amiből már csak alig több, mint 400 db elérhető példány van nálam. Végtelenül sajnálnám, ha nem a megfelelő emberekhez kerülne. Rengetem munkám volt benne!
Most rajtad a sor! Nézd meg a könyv leírását és én várlak szeretettel a megvalósító mini email sorozaton 🙂
MIBEN MÁS A KÖNYVEM, ÉS AMIT KÉPVISELEK?


HA TÖBB INFORMÁCIÓRA VÁGYSZ...
MIKÉNT SEGÍT ELŐRELÉPNI A KÖNYV?


MINDENKÉPP OLVASD EL A KÖNYVET, HA...
"Ezt a könyvet kötelezővé tenném minden iskolában. "- Sárközi Ákos

EZ NEM EGY SOKADIK SZAKÁCSKÖNYV!
Nem a receptek oldják meg a "mit főzzek ma?" problémát! Miért?
Van válogatós a családban?
A receptek 90%-ban nem passzolnak az egyéni ízlésekhez / érzékenységekhez és emiatt sokszor nem használhatóak pontosan.
Hiányzik egy alapanyag?
Sok esetben hiányzik egy vagy több alapanyag, sőt van, amikor a boltban sem kapjuk meg, ami a pontos recepthez szükséges.
Hiába a sok recept, okszor belefutsz rossz receptekbe?
Az interneten rengeteg recept elérhető, de nem tudni melyik a megbízható és melyikben van valamilyen hiba.
Nem találsz az épp aktuális alapanyagokra receptet?
A sok recept közül nehéz megtalálni azokat, ami épp szezonális alapanyagot használ, melyek olcsón beszerezhetőek a piacon.
Hiányolod a recept alapú menükben a spontenaitást?
Az előre megtervezett pontos, recept alapú menükben nincs helye a napi ad hoc igényeknek, nem tudjuk kedvünk szerint alakítani az ételt, az alapján, hogy épp mit kívántunk meg a nap során.
"E könyv és a szerző nem receptet, részfolyamatot magoltat veled, hanem megpróbálja kinyitni számodra a világot és kedvező irányba motiválni a „főznék én, de…” hozzáállásodat!" - Széll Tamás
HA NEM RECEPTET, AKKOR MIT AD EZ A KÖNYV?
Megoldást a "mit főzzek ma?" kérdésre
A könyvben található feladatok elvégzésével és az így megtanult szemléletmód segítségével sokkal több ötleted lesz a napi főzéshez. Saját családodra szabott, rugalmas heti menüt tudsz kialakítani.
Megoldást a "nincs időm" problémára
Tippeket, ötleteket és gyakorlati feladatokat kapsz ahhoz, hogy megtaláld az időt a főzéshez a napirendedben.
Motivációt a főzéshez
Azt szeretjük csinálni, amihez van kellő motivációnk és bizony a főzéshez nem mindig van! A könyv segít megtalálni a személyes, főzéssel kapcsolatos hajtóerődet.
Módszertant a menütervezéshez
Számos feladat és letölthető anyag segít abban, hogy kreatívan, változatosan tudj magadra és családodra szabott menüt tervezni, amit anélkül tudsz megvalósítani, hogy órákat a konyhában töltenél.
Megoldást a maradékokra
A konyhai tudatosság fontos építőkockája a maradékok újrahasznosítása, azokból új étel alkotása. Számos ötlet és példa segít abban, hogy te is fejlődj ezen a területen és kevesebb étel végezze a kukában.
Szemléletmódot ( az "ételérzés" módszertanát)
Megismered azt a szemléletmódot, aminek segítségével az alaptudásodat új szintre emelheted, és elképesztően sok féle ételt készíthetsz a szezonalitást és az otthoni alapanyagok figyelembevételével. Segítségével egészségtudatosan, gyorsan és változatosan főzhetsz.
Manapság nincs meg a szemléletmód ahhoz, hogy egy receptet "menet közben" át tudjon alakítani egy háziasszony, mert megváltozott a kultúránk. Nem tanultuk meg ezt a szüleinktől, nagyszüleinktől.
BELENÉZNÉL A DÖNTÉSED ELŐTT?
"A könyv segít a mindennapokban élvezetessé tenni az otthoni főzést, ami ma sokaknak nyűgöt okoz. Nevezhetnénk ezt egy gasztronómiai életvezetési tanácsadónak is! „ - Wolf András - séf
MIÉRT BÍZZ BENNEM ÉS MIÉRT ÍRTAM EZT A KÖNYVET ?
...azért mert szeretnélek megtanítani egy olyan szemléletmódra, aminek segítségével magadra tudod szabni az ételeket, gond nélkül ki tudod találni a heti menüt, és nagy eséllyel időt tudsz találni mindezekre. Teljesen másképp fogsz tekinteni a főzésre, mint eddig. Küldetésem, hogy nők ezreinek segítsek ebben!
Terei-Vigh Kriszti vagyok - receptfejlesztő, ételfotós és az Ételérzés Online Főzőiskola megalapítója, a könyvemben mégsincs egyetlen recept, és ételfotó sem. Joggal merül fel a kérdés: Miért?
Több évnyi tapasztalattal és évente legalább 200 új recepttel a hátam mögött elkezdtem gondolkodni a tanulóim és engem követők legfőbb problémáján. Nevezetesen a "Mit főzzek ma?" kérdésen.
Fura helyzet: hiába a millió recept mindenhol, mégis 100 nőből 98 naponta felteszi ezt a kérdést és nehezen tud rá válaszolni.
Rájöttem, hogy azzal, ha megtanítom a nőket úgy főzni, ahogy én a recepteket alkotom, és főzők, megoldást adhatok erre a problémára. Így született meg a több elemből álló "ételérzés" módszertan.
Ezt a szemléletmódot mutatom meg a"Nem tudod, mit főzz?" - című könyvemben, ami egy gyakorlati útmutató is egyben, sok feladattal.
Mivel fontos számomra a gyakorlatiasság és a vizuális megjelenés is, ezért a sok oldalnyi szöveget, fekete-fehér megjelenés helyett, gyakorlatias feladatokkal és szépséges ábrákkal, vízfesték képekkel törtük meg.

Szeretném, ha Magyarországon a nők nem szenvednének a"Mit főzzek ma?" kérdéstől többé, hanem megismernék milyen az, amikor a konyhában boldogság van!

Néhány számadat az elmúlt évekből:
- 10 év gasztroblogolás ( Ételérzés, korábban A'la Carte Kulinária)
- 6 év receptfejlesztői tapasztalat
- egy SPAR Életmód szakácskönyv
- évente több, mint 200 új recept magazinoknak
- közel 10.000 főzéssel töltött óra
- több, mint 200.000 eddigi oldallátogatás
- közel 100 Ételérzés Online Főzőiskola tanuló
Ahol már láthattál:
- Nők Lapja Konyha
- Nők Lapja
- Desszert magazin
- SPAR Életmód könyv: Klasszikusok egészségtudatosan
- A Mi Otthonunk Magazin
- HVG gasztro
- Vidék íze magazin
- Vincze magazin
- Fem3Cafe
- TV Paprika
MIT MONDANAK, AKIK MÁR OLVASTÁK?

"Kriszti új műfajt hozott létre: a kulináris önsegítő kalauzt! Ez a kötet nagyszerű támogatást ad azok számára, akik úgy érzik, hogy nem szeretnek főzni, vagy nincs idejük rá. Nem csak szemléletmódra tanítja meg az olvasót, hanem praktikus tippekkel és tanácsokkal látja el. Talán senki nem foglalta még össze ennyire strukturáltan, hogy hogyan lehet megszeretni a főzést "
Mautner Zsófi - Chili és Vanília

" Szerintem a konyhában való főzést mindig megelőzi egy átgondolt, tudatos előkészület. Ez legalább annyira fontos, mint maga a Nagybetűs főzés a konyhában:) Ezt lehet-e tanulni?! Vagy érzék kell hozzá?! Szerintem mindkettő. Mindenesetre, Kriszta könyvében és személyében ebből minden megvan:) Így javaslom, hogy bízzatok benne és adjátok át magatokat az Ételérzésnek."
Marton Adrienn - Adri's Kitchen

"Ez a könyv végre rámutat arra, ami a receptkönyvekben a sorok közt van írva es nem látjuk. Mindegy mihez fogsz, mindegy mennyi jó szakácskönyved, desszertkönyved van a polcon. Ha nem tudsz olvasni a sorok közt a félelem csak erősödik, kétségbeesetté tesz, és azt mondod: ah nem is szeretek főzni. Na ezért fogd meg és vidd ezt a könyvet. Végre örömmel fogod kinyitni a szakácskönyveket."
Baracskay Angéla

"Kíváncsi voltam, hogy huszonegynehány év háztartásvezetés, főzőcskézés után mi újat találok ebben a könyvben, amit eddig nem tudtam, illetve nem úgy csináltam. Örömmel tapasztaltam, hogy a “mitfőzzekholnap” és a “mitcsináljakamaradékkal” rémálma szertefoszlott. Nagyon sok jó inspirációt kaptam az alapanyagok és a megmaradt ételek felhasználása tekintetében "
Medve Krisztina

" Rengeteg időt töltök a konyhában, ezért is volt hasznos a könyvet elolvasni, hogy szervezettebb legyek, tudatosabban készüljek a főzésre. Nagy hiányosságom a menü megtervezése és az újrahasznosítás. Ezeket a fejezeteket kifejezetten lelkesen olvastam. Ad hoc jelleggel főzök és unalmas ugyanaz a maradék. Így ez a könyv nagy segítség, hogy tudatosabb legyek az étkezések megszervezésében."
Dancsok Erika

"Túlzás nélkül állíthatom, hogy Kriszti módszerén (online tanfolyamán) keresztül tanultam meg főzni! Kíváncsi voltam, hogy mit tudok még tanulni a menütervezésről szóló könyvben és legnagyobb meglepetésemre egy olyan dolgot tanultam, amire nem számítottam. Egy olyan eszközt kaptam, ami nemcsak a konyhában lesz segítségemre, hanem az életnek bármelyik területén, ahol csak akarom! Olvasd el, hogy ne csak elindulj az úton, hanem haladj is!"
Pertorini-Surányi Katalin
A KÖNYVHÖZ AJÁNDÉK LETÖLTHETŐ MELLÉKLET IS JÁR
Kérd a saját példányod nyomtatva, ebook formátumban, vagy együtt a kettőt!
Mit nyersz, ha elolvasod a könyvet?
Segít időt találni a főzésre
Megtanít kreatívan menüt tervezni
Egy mindig használható kreatív szemléletmódot ad
Segít megszeretni a főzést
AJÁNDÉK gyakrolati mellékletekkel, melyek értéke több, mint 10.000 forint
- időbeosztást támogató táblázat
- kamra és hűtő leltár lista
- instant ételek természetes alapanyagokból pdf
- konyhai alapeszközök lista
- beszerzési források lista
- letölthető szezonális alapanyag lista
- letöltheti heti menütervező

A letölthető mellékleteket azért adom ajándékba, mert szeretném, ha még könnyebben érnél el sikereket. Ezek az anyagok nagy segítséget nyújtanak majd neked a könyvben tanultak gyakorlatba ültetésében.


A KÖNYVHÖZ MEGVALÓSÍTÁST SEGÍTŐ EMAIL TANFOLYAM IS TARTOZIK
Mit kapsz az email tanfolyam alatt?
7 db emailt
Minden emailben egy-egy részt feldolgozunk a könyvből
Minden emailben kapsz egy-egy feladatot, amit aznap meg tudsz oldani maximum 10-15 perc alatt
Motivációt, hogy csináld meg a feladatokat
Az első email a vásárlást követő 5. napon érkezik.

MELYIKET VÁLASZTOD?
A megrendelt könyvek 1-2 munkanapon belül átadásra kerülnek a futárszolgálatnak! A futárszolgálat a tőle telhető módon a leggyorsabban szállítja ki az árut (legtöbb esetben 1 munkanapon belül).
Használd a "instantetelek" kuponkódot a 48 órán belül érvényes -30% kedvezményért!
Alap Csomag
5.990 Ft 4.490 Ft könyv + 1.500 Ft futár kiszállítási díj
- NEM TUDOD, MIT FŐZZ? - Gyakorlati útmutató és szemléletmód a változatos főzéshez - (Ára: 4.490 Ft)
- AJÁNDÉK letölthető extra segédletek a könyvhöz
- AJÁNDÉK megvalósítást segítő email tanfolyam
- Kiszállítás, csomagolás GLS futárszolgálattal
E-book Csomag
4.490 Ft fizetést követően azonnali hozzáférés
- NEM TUDOD, MIT FŐZZ? E-book - Gyakorlati útmutató és szemléletmód a változatos főzéshez - (Ára: 4.490 Ft)
- AJÁNDÉK letölthető extra segédletek a könyvhöz
- AJÁNDÉK megvalósítást segítő email tanfolyam
JÓ HA TUDOD
100% pénzvisszafizetési garanciát vállalok a tanfolyamra - ez azt jelenti, hogy ha a megjelenést követő 7 napon belül jelzed, hogy nem tetszik az anyag, akkor szó nélkül visszafizetem az árát.
GYAKRAN FELTETT KÉRDÉSEK
MELYIKET VÁLASZTOD?
Használd a "instantetelek" kuponkódot a 48 óráig érvényes -30% kedvezményért!
TEENDŐID:
- Töltsd ki a baloldali űrlapot!
- Fizesd ki bankkártyával a kiválasztott csomagot!
- Írd be a naptáradba, hogy 3-5 munkanapon belül érkezik a könyved.
- Várd a csomagodat.
- Olvasd el a könyvet és csináld meg a feladatokat!
A számlán feltüntetett ár alanyi áfamentes! A számlát emailen fogod megkapni a bankkártyás fizetést követően. Ha nem érkezne meg 1-2 órán belül, akkor kérlek írj az tanfolyam@etelerzes.hu email címre.
Mit kell tudni a BARION bankkártyás fizetésről?
A Barion elektronikus fizetéseket lebonyolító szolgáltatás, amivel kényelmesen és biztonságosan tudsz bankkártyával, vagy előre feltöltött egyenleggel fizetni webáruházakban, mobilalkalmazásokban, vagy barátaidnak.
A szolgáltatást nyújtó Barion Payment Zrt a Magyar Nemzeti Bank felügyelete alatt álló intézmény, engedélyének száma: H-EN-I-1064/2013.
A bankkártyás fizetéshez nem kötelező a regisztráció, elég megadni bankkártyád számát, a lejárati dátumot és a hátoldalon található CVC kódot, valamint egy működő e-mail címet.
Ha azonban regisztrálsz, soha többé nem kell begépelned a kártyaszámodat egyetlen Barion elfogadóhelyen sem, a fizetéshez elég az e-mailcímed és jelszavad. Ez nem csak kényelmes, de a biztonságodat is növeli!
Fizetéshez használhatod:
- Mastercard vagy Maestro bankkártyádat
- Visa vagy Electron bankkártyádat
- Amex bankkártyádat
A bankkártyás fizetésnek a vásárló részére nincsen és nem is lehet felára. A regisztráció és a Barion mobilalkalmazás, valamint a pénz fogadás és küldés ingyenes, és az is marad.Nincs havi díj sem.
A Barion szervereit a Norton/Symantec/Verisign 2048 bites SSL titkosítása védi. Fizetés előtt mindig ellenőrizd, hogy valóban a Barion biztonságos szerverén adod meg a fizetéshez szükséges bankkártya adatokat vagy jelszót.A böngésződ zöld színnel jelzi,ha a fizetés és a fizetőoldal tulajdonosát Barion Payment Inc [HU] néven azonosítja:
A Barion rendelkezik a bankkártya társaságok által megkövetelt PCI DSS tanúsítvánnyal, így jogosult bankkártya adatokat kezelni. A Barion szerverek biztonságát a Magyar Nemzeti Bank előírása szerint alakították ki.
KÉRDÉSED VAN?
Írj nekem a tanfolyam@etelerzes.hu email címre és 2 munkanapon belül válaszolok.
Ha azonnali segítségre van szükséged hívj a 06 70 600 6397 telefonszámon.